Piątek, 3 grudnia 2021
Imieniny: Franicszka, Ksawerego

licznik odwiedzin: 2459186

Technikum

 kształci w następujących zawodach:

Technik logistyk to nowy atrakcyjny zawód, poszukiwany na rynku krajowym i europejskim. Logistyka to zarządzanie transportem, procesem spedycyjnym, przepływem towarów, zaopatrzeniem, zasobami w sytuacjach kryzysowych.

Technik pojazdów samochodowych to kierunek związany z obsługą współczesnych pojazdów samochodowych wyposażonych w elektronikę i nowoczesne technologie. Prawo jazdy kategorii B w programie nauczania. Dodatkowo umożliwiamy zdobycie prawa jazdy kategorii C.

Informacje na temat nowych egzaminów (kwalifikacja M18, M12, M48)

Technik mechanik jest zawodem szerokoprofilowym, umożliwiającym specjalizację pod koniec okresu kształcenia, przygotowuje absolwenta do wykonywania prac projektowych, produkcyjnych oraz remontowo – instalacyjnych maszyn i urządzeń technicznych.

Technik turystyki wiejskiej to nowym zawód, poszukiwany na krajowym i europejskim rynku pracy. Przygotowuje do samodzielnego prowadzenia gospodarstw rolnych, agroturystycznych i działalności turystycznej.
Daje uprawnienia rolnicze

Technik elektryk to kierunek związany z projektowaniem instalacji i sieci elektrycznych, montażem instalacji elektrycznych, instalowaniem i uruchamianiem maszyn i urządzeń elektrycznych, wykonywaniem przeglądów i konserwacji instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych.


 

Zespół Szkól w Szczuczynie
19-230 Szczuczyn, ul. Szczuki 1
tel: 086 272 50 12, fax: 086 273 52 86
e-mail: zswszczuczynie@op.pl